Zápis detí na školský rok 2024/2025 do našej MŠ

plagat-na-zapis-upraveny.jpg

Vážení rodičia a priatelia, aj v tomto roku sa na Vás obraciame s prosbou o podporu našej materskej školy so žiadosťou o darovanie 2% z daní. Tlačivá nájdete v časti "Dokumenty". Ďakujeme!

plagat.jpg

Karneval 2024

plagat-karneval.jpg

Vianočné trhy mesta Hriňová

Na známosť sa všetkým dáva, že čochvíľa Hriňová vianočné trhy usporadúva.
A nie je to všetko čo chceme povedať, naša škôlka tam stánok bude mať.
Príď pozrieť naše výtvory vyrobené z lásky, ktoré potešia vás, či vaše babky.
A nielen tie...
Keď si niečo od nás kúpiš, naše deti v škôlke podporíš a krajšie Vianoce im urobíš.
trhy.jpg

Výzva pre deti a rodičov - vytvorené tekvicové strašidelka prosíme priniesť do 3.11.2023

received_2191918777671266.jpeg

Tekvičková slávnosť v našej MŠ

Pozývame Vás všetkých, veľkých aj malých, starých aj mladých na rozsvietenie TEKVICOVÝCH STRAŠIDIELOK, vytvorené našimi deťmi a to dňa 3.11.2023 o 17:00 hod. v areáli našej materskej školy.

Tešíme sa na všetkých zúčastnených!

received_1043111380448935.jpeg

Prevádzka MŠ počas jesenných prázdnin

Milí rodičia, oznamujeme Vám, že prevádzka našej materskej školy bude počas JESENNÝCH PRÁZDNIN od 30.10.2023 do 31.10.2023 otvorená len pre deti zapísané do zoznamu.

plagat-novy-sr.jpg

Prijímanie žiadostí do MŠ na šk. rok 2023/2024

Riaditeľka materskej školy Ul. J. Kráľa v Hriňovej v zmysle  § 59 a 59a zákona NR SR č. 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní / školský zákon / a o zmene a doplnení niektorých zákonov oznamuje, že od 1.5. 2023 bude prebiehať prijímanie žiadostí do materskej školy.

Žiadosť o prijatie dieťaťa do materskej školy na predprimárne vzdelávanie prinesie zákonný zástupca dieťaťa osobne do MŠ v pracovný deň do 16 tej hodiny alebo pošle poštou na adresu Materská škola, Ul. J. Kráľa č. 1615, 96205, Hriňová.

Povinnou prílohou žiadosti je potvrdenie od všeobecného lekára pre deti a dorast o zdravotnom stave dieťaťa, kde sa uvedie okrem iného aj údaj o povinnom očkovaní.

Žiadosť je možné vyzdvihnúť osobne v materskej škole, alebo na stránke

https://materska-skola-jarabinka.estranky.sk v sekcii "Tlačivá na stiahnutie".

Podmienky prijímania nových detí do MŠ :