Rada školy
VÝSLEDKY VOLIEB DO RŠ
Voľba zástupcov z radov rodičov – vydaných 59 hlasovacích lístkov
Hlasovania sa zúčastnilo 45 rodičov /vrátených 45 hlasovacích lístkov, z toho 1 lístok neplatný/
Miroslava Severíniová . . . . . . . . . . . . . . 26 hlasov . . . . . . . 1 miesto
Petra Šuleková . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .21 hlasov . . . . . . . . 2 miesto
Ing. Jana Gombalová . . . . . .. . . . . . . . . . . . .9 hlasov. . . . . . . . . 4 miesto
Miroslava Slováková . . . . . . . . . . . . . . . . . . 7 hlasov . . . . . . . . .5 miesto
Mgr. Eva Očenášová . . . . . . . . . . . . . . . .. . .12 hlasov. . . . . . . . 3 miesto
Jana Čipčalová . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .4 hlasy . . . . . . . . .7 miesto
Eliška Balážová. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6 hlasov . . . . . . . . 6 miesto
Zloženie rady školy:
Predseda RŠ: Miroslava Severíniová
Podpredseda RŠ: Aneta Gibalová
Iveta Benčaťová /z radov rodičov/
Petra Šuleková /z radov rodičov/
Anna Agóčová /za ped. zam./
Mária Trebuľová /za neped. zam./
Mgr. Martin Kliment /za mesto Hriňová/
RADA ŠKOLY PRI MATERSKEJ ŠKOLE
UL. J. KRÁĽA Č. 1615, HRIŇOVÁ
VÝSLEDKY VOLIEB DO RŠ ZO DŇA 08.10.2015
1./ Voľba zástupcov rodičov – vydaných 54 hlasovacích lístkov
Hlasovania sa zúčastnilo 38 rodičov
Ing. Porubská Alena . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14 hlasov
Ing. Gondášová Jana . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14 hlasov
Bc. Košútová Petra . . . . . . . . . . . . . 15 hlasov . . . . . . . 3 miesto
Ing. Sivoková Martina . . . . . . . . . . 22 hlasov . . . . . . . 1 miesto
Šuleková Petra . . . . . .. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6 hlasov
Merčiaková Soňa . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4 hlasy
Sováková Zuzana . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .. . . 9 hlasov
Machavová Mária . . . . . . . . . . . . . . 16 hlasov . . . . . . . 2 miesto
Vreštiaková Miroslava . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1 hlas
2./Voľba zástupcov pedagogických zamestnancov
1 miesto počtom hlasov 7 získala . . . . . . .. . . . . ANNA AGÓČOVÁ
2 miesto počtom hlasov 6 získala . . . . . . . . . ANETA GIBALOVÁ
3./Voľba zástupcov nepedagogických zamestnancov
1 miesto počtom hlasov 4 získala . . . . . . . . . .MÁRIA TREBUĽOVÁ